Mercedes-Benz

CENTRUM Moravia, spol. s r.o.

Společnost Centrum Moravia, spol. s r. o. byla založena v listopadu 1995 jako prodejna nových i použitých vozidel všech kategorií a zároveň jako autorizovaný dealer a opravce skupiny Mercedes-Benz Group AG pro značky Mercedes-Benz a smart. V současné době pečujeme o 10 000 spokojených zákazníků, kteří využívají nejen služeb prodejny vozidel, ale také prodejny náhradních dílů a servisu. Centrum Moravia, spol. s r. o. tedy sází na značku Mercedes-Benz jako na jedinečné spojení léty osvědčené tradice a moderních designových a technologických prvků. Získali jsme i zastoupení značky Fuso. 
Nabízíme tedy svým zákazníkům kompletní portfolio vozidel Mercedes-Benz, smart a Fuso Canter. V prodejně můžete najít vozidla všech kategorií - od osobních, užitkových a nákladních až po tahače. I zákazníci, kteří z různých důvodů nechtějí investovat do nového vozidla, si přijdou na své - koupit je zde možné přes CarStore VanStore i vozidla použitá.
Kromě samotné koupě vozů nabízí Centrum Moravia, spol. s r. o. možnost koupě náhradních dílů 24 hodin denně, a také kompletní servis vozů Mercedes-Benz, smart, Fuso Canter, a to nonstop. Servisní tým dosáhl díky pravidelným školením světového standardu a je zákazníkům k dispozici až do okruhu 200 km od Olomouce. S plně vybaveným servisním vozidlem se tak může o vás postarat za každých okolností, stejně jako jsme se postarali o děti z Dětského domova v Olomouci, kde jsme přispěli svými charitativními aktivitami k jeho rozvoji.

Na Vaši návštěvu se těší:

Základní údaje o společnosti

Název firmy: CENTRUM Moravia, spol. s r.o. 

Sídlo: Olomouc, Horní lán 3 415, PSČ 779 00 
Identifikační číslo: 253 67 862 
Zápis v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 15884