Mercedes-Benz

Interiér

Okouzlení EQ cítíte v každém detailu.

Díky téměř nehlučnému elektromotoru si můžete progresivní interiér modelu EQC vychutnat ještě lépe. Mnohé ozdobné prvky, materiály čalounění a barvy byly vyvinuty exkluzivně pro EQC a podtrhují jeho jedinečnost.

Designové prvky EQ

V interiéru nového EQC Vás uvítá zcela nová, avantgardní estetika elektromobilu. Charakteristické větrací výdechy v jedinečném designu EQ jsou orámovány metalicky galvanizovanými plochami. Velmi výrazným detailem je lamelový prvek v kovovém designu vedoucí od přístrojové desky ke dveřím, který tak vytváří příjemný vzhled wrap-around.

Okouzlení elektromobilitou pocítíte v interiéru na vlastní kůži. Exkluzivně pro EQC byla vyvinuta tkanina sedadel v mírně duhovém barevném odstínu: Sunnyvale v barvě modrá indigo nebo béžová silk, vždy v kombinaci se syntetickou kůží ARTICO v černé barvě. Progresivní luxus v kokpitu dále podtrhují elegantní akcenty v barvě růžová gold.

Širokoúhlý kokpit

Plně digitální displej sdruženého přístroje a media displej mají oba úhlopříčku obrazovky 26 cm (10,25 palce) a jsou pod kvalitním sklem spojené do širokoúhlého kokpitu. Neopakovatelně moderní půvab plný kvality. Informace se zobrazují s vysokým rozlišením a barevně a jsou doplněny propracovanými animacemi. U obsahů je navíc možné individuálně určovat polohu a intuitivně je ovládat jak dotykovým ovládáním, tak i hlasem.

Ambientní osvětlení

V novém EQC můžete při každé jízdě zažívat vlastní malý východ slunce. Četná místa v interiéru je možné na přání stylově osvítit. K tomu je k dispozici 64 jednotlivě volitelných barev, několik barevných světů a efektů.

Komfortní sedadla s masážní funkcí

Se sadou ortopedických sedadel dostupnou za příplatek na Vás čeká komfortní zážitek, který se na milimetr přesně přizpůsobí Vám a Vaší postavě. Dvě pulzující komory v oblasti beder masírují záda a mohou aktivovat unavené zádové partie.

Posuvné střešní okno

Elektrické posuvné střešní okno ve skleněném provedení přivádí do interiéru Vašeho vozidla více světla a vzduchu. V zavřeném a zejména pak v otevřeném stavu získá vnitřní prostor světlejší atmosféru. Při otevřeném posuvném střešním okně cirkuluje čerstvý vzduch příjemně a bez průvanu. Jako přídavná protisluneční ochrana slouží posuvný prvek stropního obložení.