Mercedes-Benz

Komfortní podvozek

Vychutnejte si komfort na dlouhých úsecích na dálnicích, zatímco do zatáček můžete vjíždět se sportovním elánem. Vyvážený komfortní podvozek nabízí přesvědčivou směsici zajímavých rezerv u odpružení s velmi dobrou jízdní stabilitou. Díky tomu je jízda bezpečná a zprostředkovává přitom velkou dávku radosti z jízdy.

DYNAMIC SELECT

Jeďte jednoduše tak, jak si přejete. Díky systému DYNAMIC SELECT lze stisknutím tlačítka volit různé jízdní programy, které nastaví například motor, převodovku, podvozek nebo řízení. S režimem Sport cestujete se zdůrazněnou dynamikou, se základním programem „Comfort“ velmi vyváženě. Program „ECO“ oproti tomu sází na maximální účinnost, šetří palivo a peníze.

Jízdní program „ECO“ Vás velkou měrou podpoří zejména v případě, že chcete zamezit emisím CO2. Vyhřívání sedadla a klimatizování pracují v tomto nastavení se sníženým výkonem a šetří tak cennou energii. S programem „Individual“ si Vy zcela sami zvolíte příslušné parametry. Tak můžete například nastavit pohon jako sportovní a zároveň dimenzovat podvozek jako komfortní.