Mercedes-Benz

Komfort interiéru.

Ticho v EQA. Perfektní, abyste si mohli tento komfort vychutnat.

Surround soundsystem Burmester®.

Vychutnejte si vyšší výkon a exkluzivitu prostřednictvím legendárního zvuku Burmester. Vysoce výkonné reproduktory poskytují prvotřídní prostorový zvuk. Ten můžete cíleně optimalizovat pro přední a zadní místa k sezení a zintenzivnit tak poslechový zážitek.

Součásti:

- 13 vysoce výkonných reproduktorů, dokonale sladěných s interiérem vozidla pro vyvážené a velmi dynamické přehrávání hudby

- 9kanálový zesilovač DSP s výstupním výkonem celkem 590 W (7 x 50 W a 2 x 120 W) pro nejvyšší možnou kvalitu zvuku při vysokých rezervách jeho hladiny

- Technologie Frontbass s hlubokotónovými reproduktory integrovanými do karoserie pro úchvatnou reprodukci basů

- Optimalizace zvuku pro přední a zadní místa

- Potlačení hluku z okolí (VNC)

- Předvolby zvuku: funkce prostorového zvuku pro generování virtuálního prostorového zvuku

- Vícekanálové formáty pro opravdový prostorový zvuk

Rozšířené video MBUX pro navigaci.

Pro lepší zvládání komplexních dopravních situací propojuje rozšířená realita MBUX pro navigaci virtuální svět s tím skutečným. Tato technika zobrazí navigační a dopravní informace na živých obrázcích. Dorazíte do cíle bezpečně a bez stresu.

Kamera v čelním okně snímá oblast před vozidlem. Tento záznam se promítá na media displeji. Zvýrazněná přídavná upozornění, jako čísla popisná, nebo názvy ulic, usnadňují orientaci zejména v cíli cesty. Navíc Vás systém podporuje na křižovatkách řízených semafory. Pokud stojíte v první řadě, zobrazí se aktuální stav světel, což Vám ušetří namáhavé vyhlížení z okna při čekání na zelenou.

Klimatizování.

Automatická klimatizace THERMOTRONIC se třemi zónami klimatizace a třemi režimy proudění vzduchu umožňuje individuální pohodlí v interiéru. Řidič a spolujezdec mohou nastavit teplotu, distribuci a režim proudění vzduchu podle svých osobních potřeb. Třetí zóna se nachází v zadní části – se samostatně nastavitelnou teplotou a množstvím vzduchu.