Mercedes-Benz

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+.

První elektrické AMG.

Vychutnejte si prémiový výkon nové doby.

Od Mercedes-AMG právem očekáváte mimořádně výrazný a působivý přístup k elektrickému výkonu. Samozřejmě s veškerým sportovním a individuálním luxusem a úchvatnými digitálními funkcemi. Můžete se těšit také na neodolatelnou transformaci zvuku AMG pro nový letopočet.

Exteriér AMG
Interiér AMG

Budoucnost výkonu: plně elektrický Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+.

Stvoříme plně elektrické vozidlo, které bude zároveň pravým AMG: „Elektromobilita našla svůj hlas.“ 

Posel výkonu z nové éry.

Na první pohled typické rysy AMG díky masce chladiče s černým panelem specifické pro AMG s vertikálními výztuhami. Pokračující avantgardní siluetou, kterou utváří dynamicky tvarovaná linie kupé, a zakončené muskulaturní zádí s odtrhovou hranou AMG. Doprovázené velkými koly s brzdovým systémem AMG a stříbrně lakovanými třmeny kotoučové brzdy. Po vzhledové stránce tedy není pochyb, ke které rodině výkonných vozidel tento inovativní automobil náleží.

Poznejte budoucnost všemi smysly.

Ve sportovním a luxusním interiéru se budete díky volantu AMG Performance (standardní výbava), čalounění v kůži nappa AMG, červenému prošití a ozdobným prvkům AMG carbon (za příplatek) cítit jako doma. Působivý kontrast k tomu vytváří digitální interiér s funkcí učení s MBUX Hyperscreen a řadou asistenčních systémů, který Vám ukáže podobu budoucnosti. Každá Vaše jízda Vám nabídne intuitivnější a snadnější používání automobilu. Elektrizující vyhlídky.

Zapůsobí nejen technikou. Ale i svým projevem.

Elektrifikované. Vlastně vyrábíme jen to, co umíme odjakživa nejlépe: špičkový výkon. Fascinace. Nadšení. Jen cesta k tomuto cíli vypadá se dvěma specifickými elektromotory, vysokonapěťovým akumulátorem, managementem akumulátoru, chlazením specificky vyladěném od AMG a speciálním softwarem trochu jinak než dosud. A jak je to se zvukem? Jinak. Dosud nepoznaný. Ale přesto typický pro AMG. Ať už je to „Authentic" nebo „Performance“: Můžete se těšit.