Mercedes-Benz

Design.

S každou linií je jasnější, že zde byla stvořena budoucnost.

Nejvíce aerodynamický sériový vůz na světě.

Automobilový luxus v té nejlepší formě: elektrický pohon umožňuje zcela novou koncepci využití prostoru. Mnohem flexibilnější a vzdušnější než běžné sedany, přitom obdivuhodně elegantní: celé vozidlo obepíná jediný oblouk. Moderní vzhled navíc vpředu podtrhuje maska chladiče s černým panelem typická pro Mercedes-EQ a světelné pásy na přídi a zádi.

Nový tvar pro novou dobu: „one bow design‟.
Exkluzivní vstřícné gesto: zapuštěné kliky dveří.
DNA: elektrické. Zadní světla v designu 3D spirály.
Nová kola pro nové cesty: až 55,9 cm (22").

Vzbuzuje ten nejlepší pocit z prostoru na světě.

Nově vymyšlený, elegantně ztvárněný: interiér nového EQS vyhoví těm nejvyšším nárokům. A bude Vás inspirovat a okouzlovat. Nechte se překvapit ‒ radostné očekávání ještě nikdy nebylo tak působivé a zároveň intuitivní.

Pro každý okamžik: aktivní ambientní osvětlení. 
Prvotřídní zadní část s vynikající nabídkou prostoru.
Působivá vizualizace: unikátní MBUX Hyperscreen.
Vysoce kvalitní materiály a ozdobné prvky.

Sportovní nebo avantgardní – který typ EQS preferujete?

Obě linie výbavy ‒ linie AMG a Electric Art ‒ dodají vozu EQS zcela specifický a individuální, avšak vždy mimořádně exkluzivní nádech. Která je ta Vaše?

Linie AMG exteriér

Výrazný styling linie AMG propůjčí exteriéru Vašeho EQS fascinující dynamický ráz. Sportovní geny AMG se setkávají s progresivním luxusem – Váš jasný postoj k propojení unikátního designu se stejně jedinečnou technologií.

Electric Art exteriér*

Luxus ve své nejmodernější podobě: s linií Electric Art exteriér mimořádně vynikne inovativní design Vašeho EQS. Nejrůznější ozdobné prvky v chromu přitom vytvářejí elegantní akcenty. Atraktivní 20palcová kola z lehké slitiny již u stojícího vozidla prozrazují suverénní jízdní výkony.

Standardní výbava

Již se standardní výbavou EQS sebevědomě prezentuje svůj inovativní design. Světlomety LED High Performance, zapuštěné kliky dveří a 19palcová kola z lehké slitiny Vám zajistí suverénní projev. Stylové prvky od Mercedes-EQ: maska chladiče s černým panelem a elegantní světelný pás LED na zádi.

Model Edition 1 vozu EQS od Mercedes-EQ.

Neobyčejný automobil. Neobyčejné barvy.

Toto nejpokrokovější vozidlo poznáte podle barevné koncepce dostupné pouze s Edition 1 – a podle elegantních nápisů Edition 1.