Mercedes-Benz

Technologie.

Od základu nově vyvinutý vůz EQS může zcela nově definovat také luxus.
Až 780 kmčistě elektrický dojezd (WLTP)
Až 385 kW(524 k) výkon
55"MBUX Hyperscreen

Pohon vozu EQS. Motor nové mobility.

Zrychlení špičkového sportovního vozu a zároveň komfortní dojezd – to umožňuje nově vyvinutý pohon vozu EQS s celkovým výkonem až 470 kW[1]. Vozidla s pohonem zadní nápravy jsou vybavena jedním hnacím ústrojím, varianty 4MATIC s pohonem všech kol dvěma hnacími ústrojími. Vysokonapěťový akumulátor je umístěn mezi přední a zadní nápravou v podlaze vozidla. Díky novým technologiím článků a inteligentnímu řízení energie dosahuje EQS dojezdu až 780 km[2].

[1] Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.
[2] Dojezd byl zjištěn na základě nařízení 2017/1151/EU. Dojezd závisí na konfiguraci vozidla.

Snadněji se nabíjí.

Komfort EQS začíná při nabíjení.

Prostřednictvím Mercedes me Charge získáte pohodlný přístup k veřejným nabíjecím stojanům různých poskytovatelů. I za hranicemi Vaší země. Proces nabíjení spustíte zcela jednoduše přes MBUX ve vozidle, nabíjecí kartu Mercedes me Charge – nebo zcela nově v EQS: díky Plug & Charge můžete u vybraných nabíjecích stanic ověřit totožnost přímo přes nabíjecí kabel. Vyúčtování probíhá automaticky.* Nabít – a jede se dál.

Nekomplikované i pro čisté svědomí, neboť s Mercedes me Charge proces nabíjení zezelená. Prostřednictvím vysoce kvalitních osvědčení o původu garantujeme, že za energii čerpanou při nabíjení přes Mercedes me Charge bude do sítě následně přiveden elektrický proud z obnovitelných zdrojů.

Mercedes me Charge rovněž umožňuje přístup k výkonným rychlonabíjecím stanicím v celoevropské síti rychlonabíjecích stanic společnosti IONITY. Se službou Mercedes me connect „IONITY Unlimited“ jsou pro zákazníky s vozidly EQS v ceně zahrnuty náklady na nabíjení po dobu jednoho roku od aktivace služby. Tímto způsobem je zaručeno bezstarostné cestování na delší vzdálenosti – díky krátkým dobám nabíjení zcela bez nákladů na nabíjení. Po uplynutí prvního roku můžete v Mercedes me Store získat službu „IONITY: zvýhodněné rychlonabíjení“ a zajistit si tak výhodnější cenu elektrické energie.

* Pro využívání Mercedes me Charge je nutná jednorázová registrace.

Nový MBUX Hyperscreen. Nejmodernější displej, jaký jsme kdy vyvinuli.

V novém EQS budete obklopeni doslova pokrokovým luxusem. Nový MBUX Hyperscreen se rozprostírá přes celou šířku přístrojové desky. Za ušlechtilým sklem se skrývá LCD displej řidiče, prostřední media displej a displej spolujezdce ve vysoce moderní technologii OLED.

Digitální služby a aktualizace pro Vaše EQS.

Díky novým službám on-demand můžete funkce svého EQS přizpůsobit svým představám také po koupi.

Mezi digitálně aktivovatelné funkce například patří volba zvukového profilu nebo jízdní programy se sníženým výkonem pro mladé nebo nezkušené řidiče. Také můžete zabezpečit své údaje ve vozidle, pokud EQS používají další řidiči.

Výkonové stupně a technické údaje vozu EQS od Mercedes-EQ

Na výběr máte několik motorů:

EQS 350
EQS 450 4MATIC
EQS 450+
EQS 500 4MATIC
EQS 580 4MATIC
Mercedes-AMG EQS 53 4 MATIC+