Mercedes-Benz

Nový Mercedes-AMG SL roadster

Znovuzrození hvězdy.
Jmenovitý výkon350 – 430 kW[1]
476 – 585 k
Zrychlení z 0 na 100 km/h3,9 – 3,6 s
Jmenovitý točivý moment700 – 800 Nm[1]

[1] Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.

Výrazné designové prvky

Všude Vás ukazuje v nejlepším světle.

Nový vůz Mercedes-AMG SL jako součást automobilové legendy je jasným prohlášením náruživého výkonu. Exkluzivního komfortu. A samozřejmě neodolatelného designu. Otevřete plátěnou střechu a zažijte napínavé objevitelské cesty a nezapomenutelné okamžiky. Nebo příjemný čas, který věnujete sami sobě.

Svoboda na stisknutí tlačítka: černá plátěná skládací střecha, za příplatek šedá nebo červená
Jasné poselství: koncová světla LED, zadní nárazník AMG a výfukový systém
Obdivuhodně působivé: maska chladiče specifická pro AMG a světlomety DIGITAL LIGHT

Výkonný sportovní vůz, dokonalý průvodce a hrdina všedních dnů.

Fascinující zážitek z každého úhlu pohledu.

Vtiskněte mu individuální podobu: najděte si své individuální výrazné prvky.

Nový vůz Mercedes-AMG SL vyznává stejný styl jako Vy. Vytvořte si svou zcela osobní atmosféru pro jízdu s otevřenou střechou.

Fascinace vozem SL. Vysněný vůz již téměř 70 let.

Už skoro sedm desetiletí nastavuje Mercedes-Benz SL ve světě kultivovaných luxusních sportovních vozidel s každou generací nové standardy. Tuto unikátní tradici, která spočívá v neodolatelném designu a špičkové technice, posouvá nový vůz Mercedes-AMG SL směrem do budoucnosti a definuje nové výrazné prvky.

Mercedes-AMG SL 55 4MATIC+: spotřeba paliva, kombinovaná: 12,3 – 13,0 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 278 – 293 g/km,

Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+: spotřeba paliva, kombinovaná: 12,5 – 13,0 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 283 – 294 g/km[1]

[1]Uvedené hodnoty byly zjištěny podle předepsaného způsobu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 podle zkušebního postupu WLTP“ ve smyslu čl. 2. 2 bodu 3 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočteny na základě těchto hodnot. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky. Slouží jen k porovnání různých typů vozidel. Hodnoty se liší v  závislosti na zvolených prvcích příplatkové výbavy a mohou se od konečných hodnot objednaného, nebo expedovaného vozidla odlišovat.