Mercedes-Benz

Nová Třída T.

Život nabývá na velikosti.

Proměnná, atraktivní, bezpečná.

Všestranné řešení pro Vaše potřeby.

Nová Třída T – třída sama pro sebe a pro Vás: objevte nyní první prémiovou malou dodávku značky Mercedes-Benz. Tento multitalent je ideálním společníkem pro každodenní rodinný život i dobrodružství ve volném čase. Těšte se na prostornost a funkčnost, komfort a konektivitu, bezpečnost a kvalitu.

Pro rodiny.

Díky posuvným dveřím na obou stranách je nastupování a vystupování obzvláště snadné a bezpečné. Zejména pokud cestují děti, které se ještě neumějí samy připoutat, oceníte velké dveřní otvory a komfortní výšku sedadel.

Pro výlety.

Ať už jde o stand-up paddleboard, horská kola nebo zavazadla na několikatýdenní cestu: díky své prostornosti a flexibilitě nabízí Třída T všestranné možnosti uložení.

Pro každý den.

Třída T nabízí vše, čeho si na Mercedesu ceníte. Zaujme sportovním, elegantním celkovým dojmem – s veškerou praktičností, kterou od malé dodávky očekáváte.

Charakteristické prvky

Kompaktní a stylová.

Třída T nabízí vše, čeho si na Mercedesu ceníte. Atraktivní exteriér je zřetelně charakterizován designovou filozofií značky Mercedes-Benz. Zaujme sportovním, elegantním celkovým dojmem – s veškerou praktičností, kterou od malé dodávky očekáváte.

Denní svícení LED
17” kola z lehkých slitin (volitelně)
Ozdobná lišta zadních dveří v chromu (volitelně)
Zadní lavicové sedadlo FOLD & LOAD sklopné v poměru ⅓ ku ⅔

Útulný prostor

Variabilní a komfortní.

Ve vozidlech Třídy T si užijete pohodový pocit hned, jakmile nastoupíte: vnitřní prostor zaujme svou vyváženou kombinací komfortu a volného prostoru, stejně jako nejvyšší úrovní kvality. Navrhněte si interiér podle svých osobních přání a individuálního vkusu. Vašim plánům se přizpůsobí jak flexibilně, tak i spontánně.

Pohodlné startování a vypínání motoru.

Nastartujte své vozidlo jednoduše stisknutím tlačítka – aniž byste museli zasunout klíček do spínací skříňky. S funkcí start KEYLESS-GO stačí, když budete mít ve vozidle svůj klíček u sebe. Tím ušetříte čas a můžete okamžitě zahájit svou jízdu.

Progresivní estetika.

Inovativní materiál NEOTEX na výplních dveří a přístrojové desce kombinuje vzhled nubukové kůže a prvotřídního neoprenu.

Intuitivní ovládání vozidla, minimální odvádění pozornosti.

Ergonomicky tvarovaný multifunkční volant Vám umožňuje intuitivní ovládání a řízení mnoha funkcí vozidla bez nutnosti sejmutí rukou z volantu. Patří k nim regulace rychlosti/odstupu a také funkce navigace, telefonování a multimediálního systému. Zkrátka: vyšší bezpečnost a snadné, pohodlné ovládání.

Multimediální systém s digitálním rádiem (DAB).

Vychutnejte si s MBUX (Mercedes-Benz User Experience) krásu a inteligenci digitálního a intuitivně ovladatelného multimediálního systému – kombinovanou s výhodami digitálního příjmu rádia přes DAB.

Komfortní výbavy pro Vaše pohodlí.

Syntetická kůže ARTICO působí téměř tak ušlechtile jako pravá kůže a navíc je velmi odolná. To je vlastnost, kterou sdílí s mikrovláknem MICROCUT: kromě toho je tato prvotřídní tkanina hebká a prodyšná.
(Příplatková výbava)

Stylově zabalená funkčnost.

Vnější dojem Třídy T si Vás okamžitě získá – zde se snoubí dokonalé tvary a smysl pro detail s praktičností. Obě linie Style a Progressive, velký výběr barev laku a široká škála variant kol neponechávají nic náhodě, pokud jde o přání a individualizaci. Tento rozsah úprav je pro malou dodávku prémiové třídy jedinečný.

Třída sama pro sebe.

Interiér vozů Třídy T nabízí dostatek místa pro rodinu, přátele, nákupy i sportovní vybavení. Těšte se na vyváženou kombinaci komfortu a volného prostoru, stejně jako na nejvyšší úroveň kvality a funkčnosti. Mnoho prvků lze jak flexibilně, tak i spontánně přizpůsobit novým přepravním potřebám. Kromě toho si můžete přizpůsobit také design interiéru.

Asistence se setkává s inteligentní podporou.

Ve Třídě T můžete využívat širokou škálu standardních i podle Vašich přání přizpůsobitelných asistentů pro bezpečnější a suverénnější jízdu. Moderní asistenční systémy mohou nejen zvýšit bezpečnost, ale také přispět k podpoře řidiče a jeho kondici za volantem.

Potěšení z jízdy na každé trase.

Třída T zaujme svou manévrovatelností, obratností a ovladatelností – a celkově svou mnohem snadnější manipulací, než byste vzhledem k velikosti vozu očekávali. Díky typickému vyladění odpružení Mercedes-Benz si užijete mimořádně komfortní, stabilnější a bezpečnější zážitek z jízdy, která zůstává snadno kontrolovatelná i v náročných situacích.