Mercedes-Benz

Bezpečnost.

Bezpečnější cestování.

Podpora pro bezpečnější a suverénnější jízdu a parkování.

Pokud jde o podporu, můžete od Třídy T očekávat hodně: asistenční systémy promění Váš vůz ve spolehlivého partnera pro každodenní život, výlety i dlouhé cesty. Díky sedmi airbagům ve standardní výbavě jsou cestující chráněni tím nejlepším možným způsobem. Komfortní podvozek přesvědčí vysokou úrovní kontroly nad jízdou a snadnou ovladatelností.

Aktivní asistent jízdy v pruzích
Asistent sledování dopravních značek (volitelně)
Asistent sledování mrtvého úhlu

Bezpečněji na cestách díky spolehlivé podpoře.

Moderní asistenční systémy Třídy T mohou nejen zvýšit bezpečnost, ale také přispět k podpoře řidiče a jeho kondici za volantem.

Paket podpory.

Jezděte bezpečněji, parkujte a manévrujte suverénněji: s pakety asistenčních systémů získáte mnoho podpůrných nástrojů a funkcí prakticky zabalených v jednom paketu.

Spolehlivá podpora při parkování a výjezdu z parkovacího místa.

U tohoto paketu máte na výběr: zaparkovat vůz sami nebo ho nechat zaparkovat. Podpora začíná již při vyhledávání a výběru parkovacího místa. Jakmile ho najdete, můžete s jistotou manévrovat díky kameře pro couvání nebo si nechat pomoci aktivním parkovacím asistentem při couvání na parkovací místo.

Již ve standardní výbavě – pro bezpečnou, nenáročnou jízdu.

Paket aktivní bezpečnosti obsahuje 4 asistenční systémy, které Vám mohou ulehčit řízení a zvýšit bezpečnost jízdy. Patří mezi ně aktivní brzdový asistent, asistent pro sledování mrtvého úhlu, aktivní asistent pro udržování v jízdním pruhu a asistent pro udržování rychlosti nebo ve spojení s navigačním paketem – asistent pro sledování dopravních značek.

Nejlepší možná ochrana na všech sedadlech.

Sedm airbagů je ve Třídě T součástí standardní výbavy. Kromě airbagů řidiče a spolujezdce mohou ke snížení rizika a závažnosti zranění v případě nárazu přispět také středové airbagy, boční hrudní airbagy a přední a zadní okenní airbagy.