Mercedes-Benz

Design.

Stylové pojetí funkčnosti.

Vnější dojem, který přesvědčí.

Třída T si Vás okamžitě získá – zde se snoubí dokonalé tvary a smysl pro detail s praktičností. Obě linie Style a Progressive, velký výběr barev laku a široká škála variant kol neponechávají nic náhodě, pokud jde o přání a individualizaci. Tento rozsah úprav je pro malou dodávku prémiové třídy jedinečný.

Mřížka chladiče se 3 lamelami v lesklém chromu
Ozdobná lišta zadních dveří v chromu (volitelně)
Světlomety LED High Performance (volitelně)
43,2 cm (17'') kola z lehkých slitin s pěti dvojitými paprsky (volitelně)

Vysoce kvalitní interiér – komfortní vnitřní prostor.

Ve vozidlech Třídy T si užijete pohodový pocit hned, jakmile nastoupíte. Ozdobné prvky, čalounění a výplně dveří podtrhují prémiovou atmosféru interiéru. Moderní jemná struktura exkluzivního materiálu NEOTEX zde kombinuje imitaci vzhledu nubukové kůže a high-tech neoprenu.

Čalounění z umělé kůže ARTICO / mikrovlákna MICROCUT (volitelně)
Nástupní lišty s nápisem Mercedes-Benz
Nástupní lišty s nápisem Mercedes-Benz

Atraktivní začátek, individuální varianty.

Třída T vyzařuje příjemnou atmosféru, typickou pro značku Mercedes-Benz, již ve standardní výbavě. S liniemi výbavy Style a Progressive můžete zvýšit úroveň o další stupeň: buď na dynamicko-městskou, nebo stylově-elegantní.

Třída T, linie Style

Dostatek prostoru pro rodinu a koníčky – ve spojení s nezaměnitelným designem Mercedesu-Benz: Třída T Style Vás doprovází v každodenním životě i na cestách za dobrodružstvím. Harmonicky kombinuje vysokou funkčnost, výjimečný komfort a atraktivní designové akcenty. Pozornost přitahující vůz, který Vás bude provázet ve všech situacích.

Třída T, linie Progressive

Třída T, linie Progressive zaujme nejen svou funkčností, ale také stylovým vzhledem, a obohatí každou jízdu. Svým všestranným charakterem splňuje všechna Vaše očekávání a požadavky na prémiovou malou dodávku. Připravena pro Vás a pro rozmanitost života.