Mercedes-Benz

Komfort.

Dává prostor životu – v každé situaci.

Prostorný zázrak, atraktivní na pohled.

Kompaktní, prostorná, všestranná: Třída T je jak stvořená pro Váš aktivní životní styl. Interiér nabízí dostatek místa pro rodinu, přátele, nákupy i sportovní vybavení. S digitálním, intuitivním multimediálním systémem MBUX si užijete praktickou konektivitu a podporu inteligentních asistenčních systémů.

Zadní lavicové sedadlo FOLD & LOAD sklopné v poměru ⅓ ku ⅔
Upevnění dětské sedačky i-Size na vnějších zadních sedadlech
Odkládací přihrádka na přístrojové desce (volitelně)

Intuitivní komfort ovládání.

Multimediální systém MBUX přináší do interiéru informace, zábavu a konektivitu ve vysoce estetickém provedení. Pomocí multifunkčního volantu lze systém MBUX a mnoho funkcí vozidla pohodlně ovládat pomocí dotykových tlačítek, aniž byste museli pustit ruce z volantu. Zvláštním usnadněním obsluhy MBUX je hlasové ovládání, které je k dispozici volitelně prostřednictvím hlasového povelu „Hej Mercedesi“.

Dostatek místa pro vše, co život přináší.

Je to dobrý pocit, umět spontánně reagovat na život. Víkendový výlet k moři nebo do hor na poslední chvíli? Sportovní vybavení a kočárky zde snadno najdou místo. Pět plnohodnotných míst k sezení se snadno sklopnými sedadly vzadu se uplatní i v každodenním životě. Ať už jde o rodinu nebo přátele, zavazadla, koloběžku nebo jízdní kolo – s Třídou T jste připraveni na všechny situace.