Mercedes-Benz

Nová podoba kompaktního SUV.

Design exteriéru

Jako první svého druhu přináší nové GLB nové, velkorysé pojetí prostoru a umožní Vám dělat, co právě chcete, nebo si naopak od všeho odpočinout.

Design interiéru

Vnitřní prostor nového GLB je úžasně velkorysý a velmi elegantní. Zrak přitom upoutají nejen jeho přednosti, jako volně stojící širokoúhlý kokpit a příjemné ambientní osvětlení, ale i nápadné designové prvky typické pro modely SUV.

Sada Night

Sada Night přináší další výrazné prvky, které na první pohled zaujmou. Obzvláště nápadné akcenty ve výrazné černé barvě podtrhují individualitu a sportovní vzhled Vašeho vozidla.

  • Obložení dveří (claddings) v černé s ozdobnou vložkou v designu stupátka v lesklé černé barvě
  • Kryty vnějších zpětných zrcátek lakované černou barvou, v kombinaci s barevným odstínem metalíza černá cosmos (191) jsou lakovány v barvě vozidla
  • Ozdobná lišta spodní linie oken a kolem oken v černé barvě s vysokým leskem
  • Pevný střešní nosič v matné černé barvě
  • Determální, tmavě tónovaná skla od sloupku B (840)
  • 18“ disky kol z lehké slitiny, pěticípé-dvoupaprskové, lakované černou barvou a leštěné
  • Kryt chladiče s dvojitou lamelou lakovanou v lesklé černé barvě a chromovaným dekorem
  • Optická ochrana proti podjetí v lesklé černé barvě na předním a zadním nárazníku

Sada koženého čalounění

Výjimečná estetika pro Vaše vozidlo: interiér se stane prostorem pro zážitky. Kůže, vysoce kvalitní přírodní produkt, dodává sedadlům luxusní vzhled. Další atraktivní akcenty vytváří ozdobné prošití na spodní hraně bočních oken a na přístrojové desce. Krása, která je zároveň příjemná na dotek.

Sada koženého čalounění AMG

Vychutnejte si sportovní charakter ve vysoce kvalitním provedení. Sada koženého čalounění AMG jako doplněk linie AMG dodá vozidlu neobyčejně elegantní výraz. Sportovní sedadla čalouněná dvoubarevnou kůží a také ozdobné prošití na přístrojové desce a spodní hraně bočních oken výrazně navyšují hodnotu interiéru.