Mercedes-Benz

Připraven na nejrůžnější dobrodružství. A přesto vždy tak pohodlné.

Komfort vítězí. Ve všech ohledech.

Zůstaňte flexibilní a dopřejte si pohodlí. Za příplatek dostupná druhá řada sedadel s možností podélného nastavení nabízí prostor, který je optimálně sladěn s Vašimi potřebami. Se třetí řadou sedadel (využitelnou až do tělesné výšky 1,68 m), dostupnou v příplatkové výbavě, nabízí model GLB místo k sezení až pro sedm osob. Díky ventilaci sedadel a řadě dalších komfortních výbav si vychutnáte pohodlí v jakékoliv situaci.

Třetí řada sedadel dostupná za příplatek.

Nabídka míst k sezení a objemu zavazadlového prostoru Vašeho vozidla je stejně variabilní a rozmanitá jako Váš život. Třetí řadu sedadel pro až dva další cestující lze kdykoliv rychle sklopit nebo vrátit do původní polohy. Využijte vlexibilitu podle potřeby - ať už s sebou chcete vzít více cestujících nebo velká zavazadla.

Velký, variabilní zavazadlový prostor.

Přepravujte předměty denní potřeby a předměty pro volný čas ještě praktičtěji a bezpečněji. Sada pro zavazdlový prostor kombinuje další možnosti uložení a připojení, jako např. 12V zásuvku. Váš vůz získá více variability a stane se miniaturní elektrickou nabíjecí stanicí. Napájí například Vaší chladící tašku pro nákup nebo pobyt na pláži.

HANDS-FREE ACCESS

Dopřejte si pohodlné a bezproblémové nakládání a vykládání s funkcí HANDS-FREE ACCESS: víko zavazadlového prostoru se otevře a zavře zcela bezdotykově. K tomu účelu rozpoznávají snímače umístěné pod zadním nárazníkem máchnutí Vaší nohy. To je obzvláště užitečné, když se vracíte z nákupu se spoustou tašek nebo nemáte volné ruce pro zavření víka zavazadlového prostoru.

Vyhřívaný volant.

Pro Váš mimořádny komfort při řízení - vyhřívaný multifunkční volant Vás bude romzazlovat zejména za chladných dnů vyhříváním v oblasti úchopu. Vaš ruce se zahřejí velmi rychle, protože vyhřívání volantu nezávisí na provozu vozidla.

Head-up displej.

Optimální předpoklady pro radost ze sportovní jízdy a suverénní pocit z jízdy: head-up displej promění čelní okno ve fascinující digitální kokpit. Budete tak mít důležité informace neustále na očích. Vaše pozornost zcela patří silnici a dopravě před Vámi.

Zadní sedadla s možností nastavení v podélném směru.

Všestranný talent - díky podélnému nastavení zadních sedadel rychle upravíte prostornou zadní část svého vozu a získáte kompaktní dodávkové vozidlo prémiové třídy. V případě potřeby můžete posunout celé zadní lavicové sedadlo o 140 mm a zvětšit tak buď nákladový prostor, nebo prostor pro nohy cestujících v zadní části.

MBUX

Nový multimediální systém MBUX Vám neustále poskytuje aktuální informace. Jeho ovládání je nejen velmi snadné, ale i všestranně přizpůsobivé. Následujte jednoduše svoji intuici.

Konektivita

Propojuje svět s Vámi. A Vás se světem. Přijímejte hovory, poslouchejte své oblíbené písničky a bezdrátově nabíjejte svůj chytrý telefon se standardem Qi. V novém modelu Mercedes-Benz GLB jsou možnosti téměř neomezené.