Mercedes-Benz

Pojištění odpovědnosti

Každý vlastník motorového vozidla musí uzavřít pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Uzavření povinného ručení prostřednictvím MBFS pro Vás představuje odstranění veškeré administrativy, platbu v měsíčních splátkách a neměnnost pojistné sazby po celou dobu trvání smlouvy.

Jako benefit za uzavření Mercedes-Benz povinného ručení získává zákazník zdarma*:

  • pojištění sedadel všech dětí ve vozidle do 15ti let (smrt úrazem 100 000 Kč, trvalá invalidita 10 000 Kč, nemocniční odškodné 100 Kč/den). Pojištění sedadel se uzavírá bez spoluúčasti a vztahuje se na nová i ojetá vozidla do 3,5t.
  • přímou likvidaci škod pro nová i ojetá vozidla do 3,5 t. U tohoto produktu se jedná o komplexní vyřízení škodné události, způsobené prokazatelně nezaviněnou dopravní nehodou přímo u své pojišťovny, bez ohledu na pojišťovnu viníka nehody.

Jako benefit za uzavření povinného ručení současně s havarijním pojištěním získává zákazník zdarma:

pojištění právní ochrany D.A.S. pro vozidla nová i ojetá do 3,5 t. Pojištění právní ochrany D.A.S. se jako benefit vztahuje pouze na vozidla značky Mercedes-Benz a pouze k pojištění, které je součástí smlouvy o financování u společnosti MBFS.