Mercedes-Benz

eVito - Tourer

Účinný elektrický pohon v kombinaci s osvědčenými přednostmi vozidla.

eVito Tourer PRO je stejně funkční, bezpečný a komfortní, jak jste zvyklí u vozidla Mercedes-Benz Vito. Jeho vysoce výkonný elektromotor má výkon maximálně 150 kW (204 k) [Mercedes-Benz eVito Tourer PRO s registrací jako osobní vozidlo (M1): Spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná spotřeba): 27,9 - 27,8; emise CO2v g/km (kombinované emise): 0.]1 [*] a točivý moment až 365 Nm.

S dojezdem až 360 km 12s ním můžete směle jezdit i mimo město. Využitelná kapacita akumulátoru činí dle výběru 60 kWh nebo 90 kWh a u rychlonabíjecí stanice s příplatkovým nabíjecím výkonem až 80 kW (vysokonapěťový akumulátor s 60 kWh) nebo 110 kW (vysokonapěťový akumulátor s 90 kWh) ho lze z 10 na 80 % nabít za cca 45 minut.  Velkorysý vnitřní prostor s až 8 místy plus řidič není v důsledku elektrického pohonu nikterak omezen.

V závislosti na počtu cestujících a požadovaném komfortu nabízí eVito Tourer PRO speciální a flexibilní řešení pro náročnou přepravu osob. Předkonfigurovanou konfiguraci sedadel v prostoru pro cestující lze díky řadě variant výborně sladit s individuálními požadavky. V prostoru pro cestující extra dlouhé verze eVito Tourer je při konfiguraci sedadel 3-3-3 ve 3 řadách sedadel až 9 míst.

Nakonfigurujte si své eVito.