Mercedes-Benz

Originální repasované díly Mercedes-Benz

Repasované díly

I když vůz Mercedes-Benz začíná stárnout, vysoká kvalita většiny jeho součástí se nemění. Proto od vás rádi přijmeme poškozené díly. Jako zákazník obdržíte dobropis na hodnotu vráceného použitého dílu k faktuře za originální repasovaný díl s certifikací Mercedes-Benz. Budete-li potřebovat, rádi provedeme přímo na místě demontáž a instalaci. Každý použitý díl, který můžeme repasovat, šetří náklady na výrobu nového dílu. Až 50% těchto úspor poskytneme přímo vám.

Originální repasované díly Mercedes-Benz, které se kvalitou vyrovnají novým dílům, představují ekologické a úsporné řešení opravy odpovídající aktuální tržní hodnotě, včetně globálně platné záruky na náhradní díly.

Kontaktujte naše dealerství, rádi vám poradíme.

Originální kvalita

Při provádění oprav za použití originálních repasovaných dílů Mercedes-Benz se můžete spolehnout na dobře známé standardy kvality. Prostřednictvím dílů repasovaných našimi odborníky ručíme za kvalitu a bezpečnost – a poskytujeme stejnou záruku jako v případě našich nových dílů.

Proces repasování originálních náhradních dílů Mercedes-Benz podléhá přísnému testování a zahrnuje několik fází. Od úplného rozebrání součástky po vyčištění a vizuální kontrolu, měření a elektrickou kontrolu, na vše se pečlivě dohlíží. Pokud díl nevyhovuje našim normám, je odpovídajícím způsobem znovu zpracován a opraven. Všechny opotřebované díly se nahrazují novými díly. Závěrečné testování všech originálních repasovaných dílů probíhá podle stejně přísných norem, jaké se uplatňují pro nové díly.

Flexibilita

Originální repasované díly Mercedes-Benz jsou zárukou toho, že váš vůz bude rychle znovu v provozu. Dobu odstávky zkracujeme na minimum díky velkým zásobám nejnovějších originálních repasovaných dílů Mercedes-Benz, které zahrnují vše od motorů startérů přes brzdové válce a alternátory až po turbodmychadla, hlavy válců, vstřikovací čerpadla a dokonce kompletní motory.

A pokud nějaký díl není k dispozici, váš servisní partner Mercedes-Benz má on-line přístup k nabídce všech originálních repasovaných dílů Mercedes-Benz, které jsou k dostání, a může potřebný díl ihned objednat.

Úspora nákladů

Použité díly Mercedes-Benz mají věší hodnotu, než si myslíte. Každý použitý díl, který můžeme repasovat, šetří náklady na výrobu nového dílu – stejně jako energii, práci, materiály a související náklady. Výhody jsou tak velké, že přijímáme téměř všechny použité díly jako částečnou platbu při nákupu nebo montáži originálních repasovaných dílů.

Jako zákazník obdržíte k faktuře dobropis na hodnotu vráceného použitého dílu. V mnoha případech ušetříte až 50% oproti nákupu nového dílu.

Aby se výměna dílů u vašeho vozu Mercedes vyplatila, jsou originální repasované díly Mercedes-Benz k dispozici ve více než 70 produktových skupinách.


Životní prostředí

Originální repasované díly Mercedes-Benz nabízí úspornou a ekologickou alternativu. Vzhledem k tomu, že repasované díly se nemusí vyrábět od nuly, se ušetří hodně energie. Recyklací použitých dílů se rovněž šetří vzácné suroviny a snižují se emise.

Následující údaje zdůrazňují přínos pro životní prostředí: při repasování automobilového osmiválcového motoru Mercedes-Benz V8 může být recyklováno 67 % dílů, 32 % odešleme k repasování a pouze 1 % zůstane nevyužito.

Program repasování originálních dílů Mercedes-Benz ušetří každoročně asi 13 500 tun surovin. Kromě toho se ušetří asi 54 000 MWh energie – množství, které postačuje k zásobování 17 000 domácností po celý rok.