Mercedes-Benz

Opravy skel se službou SmallRepair od Mercedes-Benz.

Lze opravit mnoho typů poškození.

Úlomky kamenů nebo štěrk odletující od kol vozidel jedoucích před vámi: Příčiny škod způsobených úlomky kamenů jsou stejně rozmanité jako typ způsobené škody. Ale ať už se stane cokoli: Je-li čelní sklo poškozeno jen do určité hloubky a nevykazuje rozsáhlejší zlomy, škodu bude možné opravit.

Pojišťovny tento typ poškození obvykle hradí.

Máte také jasný přehled o nákladech: Vaše pojišťovna obvykle pokryje i vaši spoluúčast, takže nebudete muset platit vůbec nic. Je-li však výměna čelního skla nevyhnutelná, váš prodejce Mercedes-Benz vám rád připraví výhodnou nabídku a zajistí, že vaše čelní sklo bude nahrazeno dokonale padnoucím originálním dílem Mercedes-Benz.

Precizní kvalita od odborníků.

S použitím speciálních nástrojů a vysoce kvalitních materiálů je poškozené místo připraveno a naplněno pod tlakem. Tím se zajistí, že nevzniknou vzduchové kapsy. Nakonec se sklo ošetří tak, aby bylo poškozené místo úplně uzavřeno a opět transparentní.

Důvěřujte kvalitě Mercedes-Benz spojené s odborností.

Oprava čelního skla Mercedes-Benz vyhovuje nejpřísnějším standardům kvality: Naši odborníci opraví čelní sklo vašeho Mercedesu s maximální péčí. Používáme exkluzivní vysoce kvalitní materiály - čímž pomáháme zachovat hodnotu vašeho Mercedesu.

Oprava čelního skla v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz je součástí nabídky programu Repair™ od Mercedes-Benz. Program pro karoserii, lak a sklo vytvořený odborníky.

Váš prodejce Mercedes-Benz vám rád poradí - samozřejmě zdarma.

Bezplatně a nezávazně se můžete svého prodejce Mercedes-Benz zeptat, zda je oprava čelního skla v rámci služby SmallRepair pro váš vůz možná. Jednoduše si domluvte schůzku.