Mercedes-Benz

Přehled

Udržitelnost díky technologické všestrannosti

Společnost Mercedes-Benz již dlouho intenzivně pracuje na inovacích, které mají vést k udržitelné mobilitě. Kromě optimalizace dostupných spalovacích motorů hrají klíčovou roli motory na zemní plyn, a hybridní a elektrické pohony.

Úsporný balíček

Úsporný balíček dostupný pro modely Sprinter a Vito v různých verzích v závislosti na modelu sestává z různých komponent, které společně optimalizují spotřebu paliva.

NGT: technologie zemního plynu

Ze všech běžně používaných paliv má zemní plyn nejlépe využitelnou energii a nejméně emisních částic. Systém pohonu na zemní plyn těchto vlastností využívá - a kombinuje je s lákavými ekonomickými výhodami.

LGT (technologie zkapalněného propan-butanu)

S technologií BlueEFFCIENCY LGT se ve stejné míře rozhodujete ve prospěch úspory a ekologické šetrnosti. A díky konfiguraci bi-fuel a již rozšířené síti doplňovacích stanic LPG vždy zůstáváte flexibilní.

BlueTEC (vznětová technologie SCR)

BlueTEC je vysoce vyspělá vznětová technologie SCR od společnosti Mercedes-Benz. U modelu Vario zajišťuje, že se emisní norma Euro 5 dodržuje ekonomicky a ekologicky přesvědčivým způsobem.

E-CELL (elektrický pohon)

S modelem Vito E-CELL se sen o nulových emisích pomalu blíží skutečnosti.
Je to první čistě elektricky poháněná dodávka značky Mercedes-Benz

HYBRIDNÍ

Klasický spalovací motor je kombinován s elektrickým motorem - hybridní pohon sjednocuje výhody obou systémů do jednoho vozidla. Zejména zákazníci, kteří si cení flexibility využití, budou z této kombinace v budoucnu těžit.